Glowyskinshop.com

Some by mi Super Matcha Pore Tightening Serum 50ml

Lek 2,690

Serumi për shtrëngimin e poreve Some By Mi Super Matcha kontrollon sebumin dhe pastron papastërtitë për të ndihmuar në rafinimin dhe forcimin e poreve. Bazuar në 93% ekstraktin e gjetheve të çajit jeshil, ai minimizon prodhimin e vajit për të kontrolluar nivelet e sebumit ndërsa vetitë e tij astringente ndihmojnë në promovimin e elasticitetit të poreve.

-Uji Match (930,000 ppm) dhe BHA dhe PHA me prejardhje natyrale pastrojnë sebumin dhe papastërtitë dhe ndihmojnë elasticitetin e poreve.

-Para se poret të mbushen me vaj të tepërt, acidi hialuronik natyral dhe glicerina hidratojne thellesisht lekuren.

Përfitimet:

Ky serum pastron, shtrëngon dhe hidraton poret me 93% të ujit Matcha, një Macha e klasit të lartë nga Bosung, Koreja e Jugut. Ka një ndjenjë freskuese dhe nuk lë ngjitje.Shpërndan qelizat e vdekura të lëkurës pa irritim si pasoje e veprimit te BHA/PHA. Me përbërës të patentuar, Anti Sebum P për të ruajtur ekuilibrin e vajit të ujit dhe për të përmirësuar elasticitetin e poreve.

Si të përdorni:

Pas përdorimit të tonerit, aplikoni një sasi të moderuar në të gjithë fytyrën dhe lëreni butësisht derisa të përthithet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi