Glowyskinshop.com

Some by mi Super Matcha Pore Clean Cleansing Gel 100ml

Lek 1,890
Xhel pastrues me pH të ulët që ndihmon në mbajtjen e poreve të pastra dhe parandalon krijimin e pikave te zeza. Përmban 62% ujë Matcha me cilësi të lartë nga Bosung në Korenë e Jugut. Ky pastrues përmban granula Konjac që veprojnë si një eksfoliant i butë fizik, plus BHA dhe PHA që largojnë qelizat e vdekura të lëkurës pa rrezikuar acarimin. Pa 20 lloje kimikatesh të dëmshme dhe e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi