Glowyskinshop.com

Some by mi Super Matcha Pore Clean Clay Mask 100gr

Lek 2,190

E pasuruar me përbërës qetësues botanik si ekstrakti i centelës, uji i gjetheve të çajit, uji i akullit, BHA dhe 102,000 ppm Super Matcha, kjo maskë balte pastron tërësisht poret dhe hidraton lëkurën duke e pastruar atë nga sebumi i tepërt dhe papastërtitë. Përdoreni në lëkurë të thatë. Lëreni për 10-20 minuta para se ta shpëlani me ujë të ngrohtë.

 

Përfitimet:

Pastron lëkurën dhe ofron kujdes për poret me 102,000 ppm Super Matcha.

Shpërndan qelizat e vdekura të lëkurës pa irritim me përbërës BHA.

Perthith sebumin e tepërt, papastërtitë e lëkurës brenda poreve me 120,000 ppm argjilë.

Qetëson lëkurën me përbërës botanik si Ekstrakti Centella Asiatica dhe Uji i Gjetheve të Pemës së Çajit ndërsa hidraton lëkurën me Ujë Glacial.

Si të përdorni:

  1. Pas pastrimit aplikojeni maskën me argjilë në fytyrën e thatë. Shmangni zonën e syve dhe buzëve.
  2. Lëreni për 10-20 minuta, pasi maska ​​të thahet dhe më pas shpëlajeni me ujë të vakët me lëvizje rrotulluese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi