Glowyskinshop.com

Some by mi Snail True Cica Miracle Repair Serum 50ml

Lek 1,990 Lek 2,690
Snail Truecica Miracle Repair Serum kanjë formulë ultra te koncentruar që jo vetëm qetëson lëkurën e irrituar, por edhe e forcon atë, për të mbrojtur kundër stresit të përditshëm të jetës. I formuluar me 890,000 ppm të jarges se Snail Truecica™ i cili përbëhet nga Ekstrakti i Kërmillit të Zi dhe Truecica™, ai punon shumë për të qetësuar shenjat e acarimit dhe skuqjes duke forcuar pengesën e lëkurës. Përmban gjithashtu një treshe të fuqishme të ekstraktit Niacinamide, Adenosine dhe Centella Asiatica, të cilat janë të njohura për përshpejtimin e shërimit të plagëve, nxitjen e rinovimit të qelizave dhe reduktimin e shenjave të hershme të plakjes. Pa 20 përbërës të dëmshëm, kjo është krejtësisht e sigurt për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për ato më të ndjeshmet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi