Glowyskinshop.com

Some by mi RETINOL INTENSE REACTIVATING MASK 1EA

Lek 390 Lek 590
Some By Mi Retinol  mask do ju ndihmojnë në reduktimin e shenjave të plakjes dhe shenjave të tjera të dëmtimit te lekures falë formulës së saj të butë, por efektive. Falë teknologjisë së patentuar Elastic-Liposome, përbërësit aktivë do të jenë në gjendje të depërtojnë thellë në shtresat më të thella të lëkurës. Formula përmban retinol, retinal dhe bakuchiol, të cilat mbështesin procesin e rikthimit të lëkurës, duke stimuluar prodhimin e kolagjenit për ta bërë lëkurën të duket më e fortë, më e ndritshme dhe më e lëmuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi