Glowyskinshop.com

SOME BY MI Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream 30ml

Lek 1,790 Lek 2,190

SOME BY MI Retinol Intense Advanced Tripe Action Eye Cream është një krem për sytë gjatë i formuluar për të reduktuar shfaqjen e linjave të imta dhe rrudhave, ndërsa forcon dhe ndriçon lëkurën tuaj. Ky krem zbardhues intensiv i syve përmban Niacinamide, Retinol dhe Acid Tranexamic për të ndriçuar dukshëm rrathët e errët të syve dhe për të mbështetur kolagjenin natyral. Panthenoli, ekstrakti Centella Asiatica, acidi hialuronik dhe vitamina E ndihmojnë në rehatinë e lëkurës dhe kompensojnë thatësinë që ndonjëherë shoqërohet me retinol. Niacinamidi, Glutathione dhe Acidi Tranexamik mund të zvogëlojnë shfaqjen e pigmentimit për ta lënë lëkurën më të shndritshme.

Kremi për sytë aplikohet në lëkurë me një fund freskues pa lënë ngjitje. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 

🌟Formula Lamela: Ofron përmbajtjen me një formulë qetësuese që është e ngjashme me strukturën e lëkurës.

🌟Teknologjia e liposomeve: Një përforcues i patentuar, absorbues që shpërndan thellë përbërësit aktivë thellë në lëkurë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi