Glowyskinshop.com

Some by mi MIRALCE HAIR&BODY STARTER KIT

Lek 2,490

Miracle Hair & Body Starter Kit, është një paketë shumë funksionale për kujdesin tuaj të përditshëm të flokëve dhe trupit. Jo vetëm që është një rutinë e përsosur e dushit, por edhe është ideal për tu marrë në cdo udhëtim.

Përbëhet nga Shampo Cica Peptide kundër rënies së flokëve me madhësi mini nga Some By Mi (60 ml) + Trajtim Cica Peptide kundër rënies së flokëve (30 ml) për flokë të shëndetshëm dhe pastrues trupi AHA BHA PHA Miracle Acne Clear Body (60g) + AHA BHA PHA Miracle Qetësues Trupi Locion (30 ml) për ti dhënë trupit tuaj trajtimin e merituar, pastertinë dhe ndjesinë qetësuese.

Përfitimet kryesore:

Shampo kundër rënies së flokëve Cica Peptide e cila ushqen kokën me biotinë dhe proteina nga fasulet, gruri dhe misri, për të ndihmuar në arritjen e flokëve të shëndetshëm.


Trajtimi kundër rënies së flokëve Cica Peptide është formuluar me Cica, Peptide dhe Kompleksin e Zi për të ushqyer flokët, për të forcuar skalpin dhe rrënjën e flokëve për të parandaluar rënien e flokëve.


AHA BHA PHA Miracle Acne Clear Body Cleanser qetëson lëkurën me 10,000 ppm Truecica™ dhe Ekstrakt Houttuynia Cordata.


AHA BHA PHA Miracle Calming Body Lotion është një hidratues trupi me formulim të butë që heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe sebumin e tepërt me AHA, BHA, PHA dhe LHA.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi