Glowy Skin Albania

SOME BY MI MIRACLE REPAIR TREATMENT 180g

Lek 990
Ju prezantojmë SOME BY MI's Repair Treatment, një trajtim flokësh i krijuar për t'ju dhënë flokë të shëndetshëm dhe të fortë! Kjo shishe 180g e trajtimit të flokëve është bërë duke përdorur përbërës aktivë të avancuar, të krijuar për të ushqyer thellësisht dhe rigjallëruar flokët nga rrënja në majë. Me përzierjen e tij të vajrave dhe ekstrakteve bimore natyrale, ky produkt ndihmon në forcimin, mbrojtjen dhe rihidratimin e flokëve tuaj, duke nxitur rritjen më të shëndetshme të flokëve dhe një skalp më të fortë. Ky Trajtim Riparues është formuluar posaçërisht për të rigjallëruar flokët e dëmtuar dhe të brishtë, duke reduktuar keputjen, majat e dyfishta dhe problemet e tjera të flokëve. Duke bllokuar lagështinë dhe duke i shtuar vitalitet flokëve tuaj, ky trajtim ndihmon në mbajtjen e flokëve tuaj të fortë dhe të shëndetshëm. Gjithashtu punon për të zbutgur çdo fije floku, duke e lënë atë të butë dhe të mëndafshtë. Trajtimi i Riparimit përmban përbërës natyralë si vaji i Jojobës, vaji i arganit, ekstrakti i rozmarinës dhe Centella Asiatica që sigurojnë kondicionim intensiv dhe të thellë për fijet e dobësuara. Përveç vetive të tij ushqyese, Trajtimi ka gjithashtu një aromë të këndshme, me lule që nuk do të zbehet, kështu që flokët tuaj gjithmonë do të duken dhe do të kenë erë të mrekullueshme. Ky produkt mund të përdoret si një trajtim i rregullt i flokëve, ose si një trajtim intensiv javor për kondicionimin e thellë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi