Glowyskinshop.com

Some by mi Matcha Pore Tightening Toner 150 ml

Lek 2,490

I formuluar me 83% ujë matcha, ky toner i fuqishëm, por i butë për lëkurën hidraton dhe pastron lëkurën duke shtrënguar poret. Përbërësit shtesë si BHA, Sebum Control Powder™️ dhe uji glacial prodhojnë një përfundim të ndritshëm dhe plotësisht të hidratuar.

Përbërësit kryesorë

Ekstrakt i gjetheve të Camellia Sinensis, Propanediol, Ekstrakt i lëvores së Salix Alba (Shlgu), Niacinamide, , Silikat Natriumi Magneziumi Litium, Klorid Kalciumi, Silicë, Cirtrate Natriumi, Acid citrik, Ekstrakt Centella Asiatica, Ujë akullnajë, Ujë i Gazuar, Uji Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) me gjethe, Ekstrakt Houttuynia Cordata, Ujë.

Uji Matcha, BHA me burim natyral, pluhur kontrollues i sebumit ndihmon në pastrimin e shqetësimeve të ndryshme të poreve si sebumi, qelizat e vdekura të lëkurës, pikat e zeza dhe elasticiteti i poreve. Pastroni dhe hidratoni lëkurën përmes ujit të akullnajave dhe ujit të gazuar.

Detajet

 Pastron, shtrëngon dhe hidraton poret me 83% të ujit Super Matcha.

 Shpërndan qelizat e vdekura të lëkurës pa irritim me 5% të përbërësve BHA.

 Perthith sebumin e tepërt, papastërtitë e lëkurës brenda poreve me Sebum Control Powder™️.

Hidraton lëkurën me Ujë Glacial dhe Ujë të Gazuar për një shkëlqim më të shndritshëm.

Si ta përdorni:

Shkundni tonerin përpara përdorimit. Hidhni një sasi të duhur në një copë pambuku dhe fshijeni butësisht përgjatë strukturës së lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi