Glowyskinshop.com

Some by mi Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Treatment 50ml

Lek 1,490

Arrini flokë të butë dhe voluminoze në tre minuta me këtë trajtim kundër rënies së flokëve! Produkti përmban cica, peptide dhe kompleks të zi për të ushqyer lëkurën e kokës dhe për të parandaluar rënien e flokëve. Formuluar pa përbërës silikoni dhe sulfate për të garantuar siguri në zbutjen e simptomave të rënies së flokëve. Siguron një sasi të pasur lagështie dhe lëndësh ushqyese në rrënjët dhe flokët për të krijuar flokë me shkëlqim dhe pa asnjë ngatërrim.

Përdorimi i sugjeruar

  1. Lagni flokët dhe lëkurën e kokës me ujë të vakët.
  2. Aplikoni një sasi të duhur dhe masazhoni në të gjithë lëkurën e kokës.
  3. Shpërlajeni me ujë të vakët pas 2-3 minutash.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi