Glowyskinshop.com

Some by mi BYE BYE BLEMISH VITA TOX BRIGHTENING BUBBLE CLEANSER 120g

Lek 1,946.50 Lek 2,290
Larës rifreskues fytyre, i formuluar me Yuja Extract, Jeju green tangerine dhe 18 lloje vitaminash. Përmban granula Konjac të cilat kanë funksion eksfoliant. Larësi shkumon gjatë masazhimit dhe pastron efektivisht lëkurën ndërkohë që pasurohet lëkura me vitaminë C, për një efekt ndriçues.
Some by mi Real Glutathione Brightening Care Mask 1ea
Maskë e cila përmban Glutathione, ingredient i cili ka efekt zbardhues dhe minimizon zonat e errëta. Aplikojeni dhe lëreni të veprojë për 10-20 minuta.
Some by mi Real Honey Luminous Care Mask 1ea
Jepini vitalitet dhe gjallëri lëkurës me këtë maskë e cila përmban ekstrakte që kanë funksion ndricues të lëkurës. Aplikojeni dhe lëreni të veprojë për 10-20 minuta.
Some by mi Real Hyaluron Hydra Care Mask 1ea
Maskë e cila përmban formulim të asur me acid hialuronik, lëkura juaj do ndihet e hidratuar dhe e freskët. Aplikojeni dhe lëreni të veprojë për 10-20 minuta.
Some by mi Real Skin Barrier Care Mask 1ea
E rekomanduar për lëkura sensitive, maska përmban Snail Mucin, I cili përforcon barrierën e lëkurës. Aplikojeni dhe lëreni të veprojë për 10-20 minuta.
Some by mi Real Teatree Calming Care Mask 1ea
Maskë sheet e cila përmban ekstrakte Tea Tree, ingredient I cili qetëson lëkurën e inflamuar dhe e hidraton atë lehtësisht. Aplikojeni dhe lëreni të veprojë për 10-20 minuta.
Some by mi Snail Truecica Miracle Repair Starter kit
Seti I SOMEByMI përmban
-Snail Truecica Low pH Gel Cleanser
-Snail Truecica Miracle Repair Toner
-Snail Truecica Repair Serum
-SnailTruecica Repair Cream

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi