Glowyskinshop.com

SOME BY MI Bye Bye 30 Days Miracle Tea Green Tea Tox Bubble Cleanser 120g

Lek 2,290

SOME BY MI Bye Bye 30 Days Miracle Tea Green Tea Tox është një pastrues dhe gjithashtu një kujdes i shpejtë detoks për të pastruar pikat e zeza dhe papastërtitë nga poret tuaja. I formuluar me 16 lloje ekstraktesh çaji dhe BHA me prejardhje natyrale për të pastruar thellësisht, ndriçuar, eksfoluar dhe shtrënguar poret tuaja, ky pastrues e lë lëkurën të hidratuar dhe me shkëlqim. Shkuma e imët BHA shfaqet vetvetiu pas aplikimit dhe shkrin pikat e zeza. Shkuma e freskët  që përmban gjethe çaji jeshil dhe kokrriza konjac, largon çdo papastërti të mbetur në pore.

Si të përdorni

-Përhapeni një sasi të vogël të produktit në fytyrën tuaj kur është e thatë, duke shmangur zonën e syve. Përhapeni produktin në mënyrë të hollë dhe të barabartë, si kur aplikoni një maskë për fytyrën.

-Kur të dalë shkuma, fërkojeni fytyrën butësisht duke përdorur lëvizje të vogla rrethore dhe një sasi të vogël uji. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi