Glowy Skin Albania

Some by mi AHA-BHA-PHA MIRACLE CALMING BODY LOTION 200ml

Lek 1,990
Ky locion trupi jo ngjitës dhe i lehtë, por thellësisht ushqyes, vepron si tre produkte në një për të ndihmuar në eksfolimin e lëkurës së ashpër dhe të krisur, qetësimin e akneve të trupit dhe ndriçimin e zonave të errëta! Magjia qëndron në 9% AHA dhe BHA, houttuynia cordata, Centella Asiatica dhe ekstraktin e pemës së çajit - të gjitha këto mund ta ndihmojnë lëkurën tuaj të duket si më e mira! 

Niacinamidi parandalon pigmentimin e lëkurës dhe ndihmon në përmirësimin e tonit të lëkurës.Përmban AHA, BHA & PHA në një raport perfekt dhe Truecica™️ që e lë lëkurën tuaj të lëmuar dhe të qetë. Rigjeneron qelizat e vdekura të lëkurës duke i dhuruar trupit një lëkurë të lëmuar. 

Përdorimi i sugjeruar

Pas dushit, fshijeni lagështinë në lëkurë dhe përdorni menjëherë

I testuar dermatologjikisht.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi