Glowyskinshop.com

Some by mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Starter Kit

Lek 2,490
Seti fillestar me 4 mini produkte të pasura me eksfolues kimik, pemë çaji dhe centella asiatica, ideale për qetësimin dhe hidratimin e lëkurës së ndjeshme dhe të irrituar me prirje ndaj akneve.

1 sapun pastrues nga linja  30g

1 Toner nga linja Miracle 30ml

1 Serum nga linja Miracle 10ml

1 Krem nga linja Miracle 20g

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi