Glowyskinshop.com

SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75ml

Lek 2,190
Madagascar Centella Soothing Cream eshte nje hidratant i koncentruar qe permban 72% ekstrakt te paster centella asiatica, acid Tranexamic, Beta glucan, 4 lloje Ceramidesh dhe Cholesterol. 

Centella Asiatica - ose gotu kola siç e quajnë njerëzit normalë - është përdorur në mjekësinë popullore për qindra vjet. Tradicionalisht përdoret për të përmirësuar plagët e vogla, djegiet dhe gërvishtjet dhe është gjithashtu një agjent i njohur anti-inflamator për ekzemën. Kohët e fundit shkenca është interesuar edhe për Gotu Kola dhe rezulton se ka vërtet shumë përbërës aktivë me disa përfitime. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi