Glowy Skin Albania

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam 125ml

Lek 1,790

I formuluar me kripe roze Himalaje dhe ekstraktin e centella asiatica, ky lares pastron thellesisht poret duke ofruar njekohesisht veti qetesuese. Papaina, nje enzime degraduese e proteinave dhe pudra e kaolines, eksfoliojne butesisht lekuren duke eleminuar teksturen.

Tekstura kremoze, ne trajte paste kthehet lehtesisht ne shkume per te hequr te gjitha papastertite, yndyren dhe mbetjet e kremit te diellit.

Ingredientet qe duam:

Kripa roze himalaje: pastron yndyren nga poret

Papaine: enzime degraduese e derivuara nga fruti i papayes qe ndihmon ne eksfolimin e qelizave te vdekura. 

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi