Glowyskinshop.com

Skin1004 Madagascar Centella Hyalu- Cica Water-Fit Sun Serum 50ml

Lek 1,890
Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum është një krem kundër diellit kimik jo-nano që bllokon rrezet UV, ndërkohë që hidraton lëkurën në të njëjtën kohë. E lë lëkurën me një fund të hidratuar dhe me shkelqim. Është një krem kundër diellit ultra i lehtë me një teksturë jo ngjitëse dhe të ngjashme me serumin që siguron një perfundim te rehatshem pa kaste të bardhë. Ka përfunduar testin e irritimit të lëkurës për përdorim të sigurt në lëkurë të ndjeshme dhe për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi