Glowyskinshop.com

SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Foam 125ml

Lek 1,790
Një shkumë pastruese e bute me përfitime qetësuese dhe hidratuese që pastron plotësisht lëkurën pa e thare apo irrituar ate. Përmban 33% ekstrakr të koncentruar Centella Asiatica që mbron barrieren e lëkurës, zbut irritimin dhe ul inflamacionin.
Rrit nivelet e hidratimit të lëkurës dhe ndihmon ne uljen e skuqjes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi