Glowyskinshop.com

SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule 100ml

Lek 2,690

Ampula SKIN1004 Madagascar Centella Brightening Capsule është një ampulë premium shumë e pasuruar ne 100% ekstrakt centella asiatica. Është një ampulë premium që ka një efekt ndriçues, qetesues, riparues dhe antiinflamator. Ky është kujdesi më i mirë për lëkurën për ata që duan të zbutin, lëmojnë, qetësojnë dhe rinovojnë lëkurën me një produkt të vetëm. Ka nje sere perfitimesh per lekuren te tilla si : qeteson dhe trajton aknet, zbeh shenjat e akneve, ul menjehere skuqjen dhe inflamacionin, rrit elasticitetin e lekures dhe nxit prodhimin e kolagjenit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi