Glowyskinshop.com

SKIN&LAB Vitamin C 15% Brightening Serum 30ml

Lek 2,650 Lek 2,990
Skin&Lab Vitamina C Brightening Serum është një serum i lehtë ndriçues i përqendruar me Vitaminë C për të ndihmuar në ndriçimin dhe njëtrajtimin e tonit të lëkurës tuaj. Vitamina Bubble Capsules përmban antioksidantë për të ndihmuar në krijimin e një pamje të shëndetshme dhe rinore. Ndërsa 15% Vita Energy Complex i përbërë nga 15 përzierje vitaminash dhe vitaminë C ndihmojnë në rritjen e shkëlqimit të lëkurës. Përveç vitaminës C, serumi i vitaminës C Skin&Lab përmban një përzierje të 15 vitaminave të tjera, acid hialuronik (mbushës), panthenol (barrierë për lëkurën e shëndetshme), kolagjen (kundër plakjes) dhe matrixyl 300 (shtrëngim). Ka edhe kapsula të vogla të vitaminës E për rritjen e lagështisë dhe efektin antioksidues. Me një formulë të lehtë, ajo përthithet shpejt në lëkurë për ta lënë atë më të ndritshme, më të fortë dhe më të hidratuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi