Glowy Skin Albania

HadaLabo Gokujyun Premium Moisturizing Cream

Lek 2,490

Hidratuesi  Premium Gokujyun nga Skin Lab është zgjidhja juaj më e mirë për një lëkurë të ndritshme dhe të hidratuar.

Formuluar me teknologjinë më të fundit në kujdesin e lëkurës dhe i pasur me Acid hialuronik me peshë të vogël molekulare, ky krem hidratant depërton thellësisht në lëkurë, duke ofruar hidratim intens dhe rikthen nivelet optimale të lagështisë.

Vaji i Squalane dhe gjalpi Shea ushqejnë lëkurën duke e lënë të butë dhe të tërhequr.
Ceramidet në përbërje  te kremit forcojnë barrierën e  lëkurës, duke mbajtur lagështinë në brendësi dhe duke e mbrojtur ndaj agresorëve ambientalë.

Përjetoni vetitë qetësuese të Ekstraktit të Lules së Nenexhikut, që punon harmonikisht për të qetësuar dhe rinovuar lëkurën tuaj. Kolagjeni promovon elasticitetin, duke ndihmuar në zvogëlimin e dukshëm të rrudhave dhe shenjave të plakjes.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, hidratuesi Premium Gokujyun nga Skin Lab është zgjidhja juaj e parë për një lëkurë të hidratuar dhe të ndritshme. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi