Glowyskinshop.com

Skin Aqua UV Super Moisture Gel SPF50+ PA++++ 110g

Lek 2,990
Rohto Skin Aqua Super Moisture Gel është një krem ​​kundër diellit japonez me një teksturë të veçantë që përhapet mirë në lëkurën tuaj sikur të ishte ujë pa lene shenja te bardha. Përzierja karakteristike e serisë Super Moisture e 2 llojeve të acidit hialuronik, aminoacideve dhe kolagjeni i hidrolizuar e rimbush lëkurën me lagështi. Ekstraktet e luleve të qershisë dhe gjetheve të boronicës mbrojnë lëkura nga tharja. Një "Kapsulë Uji" freskuese që ndjehet si një vello uji në lëkurë në momentin e aplikimit. I papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj djersës, i tipit xhel, vjen në një formulë të lehtë me një përfundim jo ngjitës, që përmban teknologji të qëndrueshmërisë të lehtë për mbrojtje të fortë UV.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi