Glowyskinshop.com

Skin Aqua UV Super Moisture Essence SPF50+ PA++++ 80g

Lek 2,490
Ky esencë UV ka teksturën fluide  te një serumi dhe përhapet si një ëndërr. E formuluar me përbërës hidratues dhe miqësorë ndaj lëkurës (dy lloje të acidit hialuronik, kolagjenit të hidrolizuar dhe aminoacideve) dhe disa përbërës të tjerë si ekstrakti i gjetheve të qershisë dhe ekstraktit të gjetheve të boronicës, do ta lërë lëkurën tuaj të hidratuar duke siguruar një mbrojtje të fortë kundër rrezeve ultraviolet. Ai lë një fund të këndshëm të ngopur, duke krijuar bazën perfekte për vazhdimin e grimit tuaj. Është pa vajra esencialë dhe aroma dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi