Glowyskinshop.com

Skin Aqua Tone Up UV MINT GREEN Essence SPF50+/PA++++ 80g

Lek 2,190
Skin Aqua Tone Up UV Essence bllokon rrezet UV ndërsa tonifikon lëkurën duke reflektuar dritën për ta bërë lëkurën tuaj të duket më e ndritshme! Një krem ​​kundër diellit për fytyrën dhe trupin që nxjerr në pah lëkurën tuaj të pastër. Mund të përdoret edhe si primer/bazë grimi. Kremi parandalon shfaqjen e njollave dhe njollave të moshës, ndriçon dhe tonifikon lëkurën. Ka një teksturë të lehtë dhe një nuancë jeshile nenexhiku që ndriçon lëkurën dhe fsheh skuqjen. Kremi i jep lëkurës transparencë, sikur e nxjerr në pah nga brenda, i jep një shkëlqim të shëndetshëm.

Krem ROHTO Skin AQUA Tone Up UV Essence Mint Green është rezistent ndaj lagështirës dhe yndyrës së lëkurës, nuk turbullohet dhe nuk rrokulliset, mund të përdoret si bazë për grim.
Skin Aqua Tone Up UV Essence përmban acid hialuronik dhe vitaminë C. Acidi hialuronik siguron lagështi në lëkurë dhe vitamina C e ndriçon lëkurën. Përveç kësaj, kremi përthithet shpejt dhe ka një ndjenjë të lehtë dhe freskuese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi