Glowyskinshop.com

Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask 180g

Lek 2,190

Maska riparuese Shiseido Tsubaki Premium i bën flokët tuaj të bukur dhe të lëmuar duke riparuar kutikulat e demtuara dhe duke i mbajtur flokët të hidratuar.I mbushur me komponentë bukurie dhe riparuese që depërtojnë në flokët e dëmtuar dhe i ushqejnë flokët tuaj deri në majat.Ai hap rrugën e kutikulave që komponentët të kalojnë, dhe komponentët riparues bëhen aq të vogla sa të futen në flokë.Teknologjia e Shiseido e inkorporuar për të krijuar një flokë të shendetshem me një cilësi të ngjashme si trajtimi pas sallonit të bukurisë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi