Glowy Skin Albania

Shiseido ­ Tsubaki conditioner Premium Moist 490ml

Lek 2,290
Zbutësi i flokëve nga Shiseido përmban vajin Camellia duke i ofruar flokëve butësi dhe hidratim maksimal. Gjithashtu riparon flokët e dëmtuar dhe i vesh me nje shtresë mbrojtëse ndaj dëmtuesve të jashtëm. Formula përmban proteinë mëndafshi të hidrolizuar që forcon flokun dhe i jep volum. Ndihmon në kontrollin e flokut të elektrizuar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokut, kryesisht për flokun e thatë dhe të dëmtuar që ka nevojë për hidratim shtesë. 
Përdorimi:
Aplikoni nje sasi të mjaftueshme produkti në gjatësinë e flokut, pas shampos, në flokë të njomë. Lëreni për disa minuta dhe me pas shpëlajeni me ujë. 
Për rezultate më efektive mund t'a përdorni të shoqëruar me shampon nga e njëjta linjë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi