Glowyskinshop.com

Shiseido Sea Breeze Deo & Water Splash Marine 160ml

Lek 2,190

Ujë deodorant antiperspirant me përbërës freskues. Ajo shtyp djersën dhe erën e pakendshme. Për të erë të këndshme gjatë gjithë ditës, rekomandohet ta përdorni përpara se të dilni nga shtëpia, pasi të luani sport ose kur dëshironi të freskoheni.. Aromë detare e pastër dhe freskuese. Një produkt që adoleshentët japonezë e përdorin shumë, një pluhur uji që ndihmon në freskimin e ditëve tuaja të nxehta. Thjesht tundeni shishen dhe hidheni në pëllëmbën tuaj. Ndihmon gjithashtu në zbehjen e erës së djersës, e lehtë për t'u mbajtur, veçanërisht për ata që merren me sport dhe janë të shqetësuar për erën e trupit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi