Glowyskinshop.com

SHISEIDO FINO HAIR MASK 230G

Lek 2,190

Maska e flokëve Shiseido FINO Premium Touch 230g depërton thellë dhe riparon flokët nga rrenja për një flokë të butë, me shkëlqim dhe më fleksibël. Ai jep 6 përfitime kryesore të kujdesit për flokët - efekt hidratues i depërtimit të flokëve, kontroll i lagështisë, forcimi i flokëve, efekt shkëlqimi, efekt i qëndrueshëm i ngjyrës.

Përmban 7 përbërës bukurie që depërton thellë në shtresat e flokëve për një flokë të ushqyer dhe me shkëlqim.

Depërton lagështinë - Royal Jelly EX

Kontrolli i lagështisë - Trehalozë + Sorbitol

Forcon flokët - PCA

Riparon flokët - Fitosteril

Zbut flokët - Lipidure EX

Efekti me shkëlqim - Squalane + Dimethicone

Ruajtja e ngjyrës së flokëve - Acidi glutamik

Karakteristikat e produktit:

Përdor membranën osmotike FINO Efficacy që përmban shtatë lloje të esencës së lëngshme të bukurisë duke përfshirë Royal Jelly, PCA, Lipidure EX dhe esenca të tjera bukurie, për të depërtuar thellë nga bërthama e flokëve për të hidratuar dhe riparuar flokët e dëmtuar.

Rekomandohet për njerëzit me flokë të dëmtuar rëndë

Ka një aromë të këndshme lulesh

Si të përdorni:

Pas shampos, thajini flokët me një peshqir.

Aplikoni një sasi të përshtatshme të produktit (rreth 2 lugë çaji për flokë gjysmë të gjatë) rreth pjesës së dëmtuar të flokëve.

Lëreni për 5 minuta dhe shpëlajeni mirë

Për rezultate më të mira, përdorni 1-2 herë në javë

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi