Glowyskinshop.com

Shimoment V-Lifting Roller Cream 150ml

Lek 4,590
Arritni formën e lakmuar të linjës V pa mundim me produktin revolucionar të SHIMOMENT. I krijuar për të synuar format e nofullës katrore dhe shqetësimet e mjekrës së dyfishtë, produkti ynë rrotullues garanton efekte ngritëse si askush tjetër. Thjesht kushtojini 3 minuta nga dita juaj përdorimit të vazhdueshëm të mjetit tonë për kujdesin e lëkurës dhe dëshmoni rezultatet transformuese. I krijuar me një top masazhi miqësor ndaj lëkurës, i bërë nga çelik inox i sigurt dhe i pastër, ky produkt inovativ është optimizuar për stimulimin e nyjeve limfatike të shpërndara në fytyrë, duke promovuar menaxhimin intensiv.

Përveç përfitimeve të skulpturës së nofullës, produkti ynë ofron gjithashtu përfitime të jashtëzakonshme kundër plakjes për lëkurën. Lëvizja e butë rrotulluese stimulon qarkullimin e gjakut, duke ndihmuar në shpërndarjen e oksigjenit dhe lëndëve ushqyese thelbësore në qelizat e lëkurës. Ky qarkullim i përmirësuar ndihmon në rinovimin dhe rigjallërimin e lëkurës, duke i dhënë asaj një shkëlqim rinor. Duke përdorur rregullisht mjetin tonë për kujdesin e lëkurës, ju mund të zvogëloni shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, duke promovuar një çehre më të lëmuar dhe më rinore.

Për më tepër, stimulimi i nyjeve limfatike përmes produktit tonë ndihmon në detoksifikimin, duke ndihmuar lëkurën në eliminimin e toksinave dhe reduktimin e fryrjes. Kjo ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes, si p.sh. zbehja dhe toni i pabarabartë i lëkurës, duke rezultuar në një çehre më të shndritshme dhe më të njëtrajtshme.

Produkti ynë inovativ inkurajon gjithashtu prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, dy proteina thelbësore përgjegjëse për ruajtjen e elasticitetit dhe qëndrueshmërisë së lëkurës. Duke promovuar sintezën e kolagjenit dhe elastinës, mjeti ynë për kujdesin e lëkurës ndihmon në reduktimin e lëkurës së varur dhe përmirëson tonin e përgjithshëm të lëkurës, duke çuar në një pamje më të fortë dhe më të ngritur.

Thuaj lamtumirë shqetësimeve të një nofull të papërcaktuar dhe përqafo vetëbesimin që vjen me një vijë V të skalitur në mënyrë perfekte. Përjetoni përfitimet gjithëpërfshirëse kundër plakjes të produktit revolucionar të SHIMOMENT dhe arrini lëkurë rrezatuese, me pamje rinore që sfidon efektet e kohës.

Perberesit: purified water, butylgly diacinamide cinnia glycerin, caprylyl methicone, sedogenated polydecene propane die, hydrogenated lecithin, glyceryl stearate SE Mark Alay/C10-30 days acrylate crosspolymer , carbomer, tromethamine, seulbihwa, squalane, arnica montana flower extract, Uber bamboo stem extract, Garlictomyces fermentation filtrate, bio-saccharide gum-1, sugar pumpkin extract, fish thread glycerin, adenosine Dice Top EDTA , Hydroxyethyl Blossom Ladies Manga Extract, Spotted Pineapple Extract, Kiwi Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyponia Beads, Steel Hyaluronate, Collagen, Virginia Bountiful flower extract logistics conostock/non-fermentation filtered water, caffeine, camellia flower extract, garcinia sorghum extract, hydrolyzed deelastin, hibiscus flower extract, salt DNA soap ascorbyl phosphate, cacao seed extract, ascorbic acid, hydride Rollized Collagen Lysle lecithin, bromelain, maltodextrin, phosphatinning choline, H-Plicup Tide-1 (0.001ppm), RH-Oligoliptide-10.001ppm), Il-eichi-Oligo Tide-2 ( 0.001ppm), RH-Clarentide-6200 001ppm), RH Plicuptide-310.001ppm)

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi