Glowyskinshop.com

Shimoment Under Eye Brush

Lek 990
Prezantimi i furçës së fundit për nën sy që do të revolucionarizojë rutinën tuaj të grimit. E krijuar me saktësi dhe inovacion, furça e Shimoment është projektuar posaçërisht për të synuar zonën delikate nën sy me saktësi të pashembullt. Qimet ultra të buta, rrëshqasin pa mundim nëpër lëkurën tuaj, duke siguruar një prekje të lehtë si pupla. Sfumon cdo produkt pa mundim, duke mbuluar pa probleme rrathët e errët, njollat ​​dhe papërsosmëritë me një të qetë dhe të njëtrajtshme të përfundojë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi