Glowyskinshop.com

Shimoment pure retinal collagen cream 20ml

Lek 3,990
Prezantimi i kremit tonë revolucionar me përmbajtje të lartë kolagjeni dhe retinal, një qendër energjike për kujdesin e lëkurës që jep rezultate të jashtëzakonshme për lëkurën tuaj.

Ky krem ​​është i formuluar me një përmbajtje transparente të të retinal, qe permban 77 herë më shumë se retinal se produktet standarde të tregut. Përgatituni të dëshmoni efekte reale transformuese në lëkurën tuaj si kurrë më parë.

Duke kombinuar fuqinë e tre përbërësve të fuqishëm, kolagjen, retinal dhe niacinamide ky krem ​​shquhet si një nga zgjidhjet më efektive kundër plakjes dhe hidratimit të disponueshëm në treg sot.

Përbërësi kryesor, retinali, ofron përfitime të jashtëzakonshme për lëkurën tuaj. Ai punon pa u lodhur për të zvogëluar pamjen e poreve, parregullsitë e lëkurës dhe rrudhat, duke ju lënë me një teksture të rafinuar dhe rinore. Me ngjyrën e saj të transparente, Kremi i retinës siguron përthithje optimale, duke dhënë rezultate të dukshme dhe të qëndrueshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi