Glowyskinshop.com

Ryo Super Revital Total Care For Normal & Dry Scalp 400ml

Lek 2,490
Super Revital Total Care For Normal & Dry Scalp eshte nje shampo revitalizuese per skalpin e yndyrshem dhe te thate. Formula e produktit përmban ekstrakte bimore që rikthen shendetin e flokeve dhe i jep atyre shkëlqim dhe butesi mëndafshi. Gjithashtu, shampoja zgjat ciklin jetësor të flokëve, parandalon renien dhe shfaqjen thinjave. Ekstraktet bimore dhe keratina ndihmojnë në rikthimin e shkëlqimit dhe elasticitetit, i japin flokëve një pamje të shëndetshme dhe të rregulluar. Komponenti kryesor i formulës është ekstrakti i xhensenit, i cili ka qenë prej kohësh i famshëm për vetitë dhe efektet e tij te fuqishme rigjeneruese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi