Glowyskinshop.com

Ryo Hair Loss Expert Care SHAMPOO for Oily scalp 400ml

Lek 2,590

RYO është gjithçka që ju nevojitet për shqetësimet e kokës dhe flokëve. I rinovuar, hulumtuar dhe formuluar me teknologjinë e avancuar Ginsen9EX™ të mbështetur nga 40 vjet kërkime të gjera, RYO është zgjidhja perfekte për kujdesin e kokës dhe rënies së flokëve. E pasuruar me ekstrakt të mugwort dhe duckweed, kjo shampo eksperte për kujdesin e humbjes së flokëve ndihmon në forcimin e rrënjëve të flokëve ndërsa ushqen skalpin dhe flokët për flokë më të shëndetshëm dhe më të butë. Një teknologji e specializuar për të kombinuar ekstraktin e xhensenit nga xhensen i plotë (rrënjë, kërcell, gjethe, fruta) të korrur në qershor, kur përbërësit e tij aktivë arrijnë kulmin e tyre. Gjethja dhe kërcelli (mbi tokë) kanë mbi shtatë herë më shumë përbërës kyç që sigurojnë ushqim për lëkurën e kokës

Ginsen9EX™ është i rrënjosur në nëntë përbërës të dobishëm, duke ju ofruar nëntë përfitime që do të bëjnë mrekulli për flokët dhe skalpin tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi