Glowyskinshop.com

RYO Hair Loss Expert Care SHAMPOO for Anti-dandruff 400ml

Lek 2,490

Përjetoni skalp të shëndetshëm së bashku me flokë të shndritshëm dhe të gjallë me RYO, Marken nr1 ne Kore për kujdesin e flokëve hanbang.

Shampo hidratuese kundër zbokthit qe lufton shkaqet e shfaqjes së tij, duke rigjallëruar lëkurën e kokës. Efektin pozitiv të përdorimit do ta shihni në dy javë. Zbokthi dhe kruajtja do të zhduken, ekuilibri ujë-yndyrë do të rivendoset.

Shampoja përmban një kompleks unik të bimëve të rritura në zona ekologjikisht të pastra të Koresë së Jugut: bambu, pelin, xhensen, zambak uji dhe të tjera - ato do të rivendosin shëndetin e kokës dhe gjëndrat e flokëve.

Ginsen9EX™ është i rrënjosur në nëntë përbërës të dobishëm, duke ju ofruar nëntë përfitime që do të bëjnë mrekulli për flokët dhe skalpin tuaj.

Dhe pirithioni i zinkut i përfshirë në përbërje lufton në mënyrë efektive shfaqjen e zbokthit dhe kruajtjes. Shampoja pastron butësisht, hidraton dhe freskon skalpin e kokës. Flokët qëndrojnë më gjatë të pastër dhe voluminoz, nuk ngatërrohen pas larjes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi