Glowyskinshop.com

ROUND LAB Birch Juice Moisturizing Sunscreen (SPF50+ PA++++) | A moisturizing sunscreen, No White Cast, Strong UV Protection, Moist Essence Type, Ocean Friendly-Reef Safe (1.69fl.oz)

Lek 1,990 Lek 2,990

Ju prezantojmë kremin hidratues kundër diellit me SPF50+ dhe PA++++, shtesa perfekte në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës! Ky krem ​​i jashtëzakonshëm kundër diellit jo vetëm që mbron lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme UV, por gjithashtu e hidraton atë, duke ju lënë me një shkëlqim rrezatues.

Thuaj lamtumirë ngjyrës së bardhë dhe ndjesisë ngjitëse që mund të lënë pas disa kremra kundër diellit, falë strukturës së tij të butë dhe kremoze që siguron përthithje më të mirë. Formula hidratuese ka funksion të dyfishtë si hidratues, kështu që ju mund të kaloni një hap në rutinën tuaj.

I pasuruar me përbërës aktivë si niacinamidi dhe acidi hialuronik, kremi hidratues kundër diellit jo vetëm që mbron lëkurën tuaj, por gjithashtu ndihmon në uljen e hiperpigmentimit, ndriçon tonin e lëkurës dhe siguron hidratim, duke e bërë lëkurën tuaj të duket dhe ndjehet më së miri.

Për t'u përdorur, thjesht aplikoni një sasi të mjaftueshme si hapi i fundit i rutinës suaj të kujdesit të lëkurës, duke e përhapur butësisht. Formula është e butë për të gjitha llojet e lëkurës, duke e bërë atë të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Round Lab, krenohet me produktet të pastra të kujdesit të lëkurës, që rrjedhin nga mrekullitë e Gadishullit Korean dhe përbërësit e tij.


Përbërësit aktiv:

Niacinamide ul hiperpigmentimin dhe ndriçon lëkurën. Gjithashtu, ndihmon në lehtësimin e skuqjes nga ekzema, aknet dhe inflamacionet e tjera.

Lëngu Betula Platyphylla Japonica (1,425 ppm) ka një aftësi të veçantë për të reduktuar inflamacionin, pastron dhe hidraton lëkurën me 17 aminoacide, minerale, antioksidantë dhe vitamina.

Acidi hialuronik krijon hidratim dhe duke e bere lëkurën më të shëndoshë dhe më të lëmuar. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi