Glowyskinshop.com

Round Lab Birch Juice Moisturizing Mask 25ml

Lek 490

Maska hidratuese Round Lab Birch Juice Mask është një maskë hidratuese intensive për fytyrën që bllokon lagështinë. Është i mbushur me përbërës të tillë si Acidi Hialuronik dhe lëngu i thuprës. Sigurimi që lëkura të arrijë nivelin maksimal të lagështisë, në mënyrë që lëkura të ndihet e ushqyer mirë dhe e shëndoshë.

Përbërësit që duam:

-Lëng Betula Platyphylla Japonica (Tishte): Burim i pasur i mineraleve esenciale dhe përmban aminoacide të ndryshme, me veti të shkëlqyera hidratuese natyrale të lëkurës.
-Hyaluronat natriumi: Acidi hialuronik është i famshëm për aftësinë e tij për të mbajtur deri në 1000 herë peshën e tij në ujë, si një sfungjer. Është molekula më e spikatur në 'matriksin tonë jashtëqelizor', substanca që i mban indet tona të qëndrueshme dhe të gjalla.
-Kafeina: Kafeina stimulon qarkullimin e gjakut në enët e gjakut dhe ka aftësi antioksiduese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi