Glowyskinshop.com

ROUND LAB Birch Juice Moisturizing Cleanser 150ml

Lek 1,990

Vuani nga një lëkurë e ndjeshme dhe e dehidratuar dhe ende kërkoni pastruesin më të përshtatshëm? Pastruesi hidratues Round Lab Birch Juice mund të jetë përshtatja e përsosur! I pasuruar me disa lloje të acidit hialuronik për të hidratuar thellësisht lëkurën dhe mugwort për përfitime shtesë qetësuese, ky pastrues i butë shpëlan papastërtitë lehtësisht pa e shqetësuar pengesën e lëkurës tuaj.

Përbërësit që duam:

-Lëngu Betula Alba (thupër): Burim i pasur i mineraleve esenciale qe përmban aminoacide të ndryshme, me veti të shkëlqyera hidratuese natyrale të lëkurës.
-Acidi hialuronik: Përbërës intensivisht hidratues që tërheq lagështinë dhe i mban indet të forta dhe të gjalla.
-Acidi askorbik: Antioksidanti kryesor që nxit prodhimin e kolagjenit të lëkurës, zbeh pigmentimin dhe njollat kafe dhe rrit mbrojtjen ndaj rrezeve ultraviolet.
-Artemisia (Mugwort): Bimë tradicionale koreane Hanbang e njohur për aftësitë e saj antibakteriale, qetësuese dhe anti-inflamatore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi