Glowyskinshop.com

ROUND LAB 1025 Dokdo Toner

Lek 2,190

Toneri Round Lab 1025 Dokdo është një tonik hidratues që do të eksfolojë pak lëkurën. Toneri është i pasuruar me disa përbërës qetësues dhe është i pasur me përbërës të fermentuar për të ndriçuar gjithashtu lëkurën.

Përbërësit që duam:

Panthenol: Një provitaminë me aftësi hidratuese, hidratuese, që ka veti anti-inflamatore dhe mbrojtëse. Ndihmon në parandalimin e acarimit.
Allantoin: Zbutës qetësues që ka veti zbutëse, mbrojtëse dhe shëruese të lëkurës. Gjendet natyrshëm në fabrikën e comfrey.
Betaine: Një aminoacid që rrjedh nga panxhari i sheqerit. Ka veti mbrojtëse, hidratuese dhe ka një efekt pozitiv në ekuilibrin qelizor-ujë në lëkurë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi