Glowyskinshop.com

Round lab 1025 Dokdo Cleanser

Lek 1,990
Pastrues pak acid (pH 5,0 - 6,0)shkumues dhe kremoz qe pastron dhe largon sebumin e tepërt pa tharje të lekures. Ai largon papastërtitë dhe ndihmon lëkurën të mbajë një ekuilibër të shëndetshëm lagështie. Largon pluhurin ultra të imët, papastërtitë dhe mbetjet e grimit. Përqendrimi i lartë i mineraleve të pastra nga uji i thellë i detit të Ulleungdo ruan ekuilibrin e lagështisë së lëkurës dhe parandalon dehidratimin. Acidi Hialuronik i Trefishtë, Pantenoli, Allantoina dhe Ceramide NP hidratojnë thellësisht dhe qetësojnë lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi