aromatica

Aromatica Rosemary Scalp 3-in-1 Treatment 160ml

Lek 1,890

Trajtimi me rozmarinë 3-në-1 jo vetëm që ushqen intensivisht flokët por gjithashtu shton shkëlqim dhe butësi në flokët tuaj. Formuluar me rozmarine, kafeinë dhe 5 lloje të acidit hialuronik, ky trajtim i perqendruar, ushqen thellesisht skalpin dhe stimulon daljen e flokeve te rinj. Gjithashtu i le floket te duken super te bute dhe plot shkelqim. Përbërësi Rosmarinus Officinalis Leaf Oil siguron që qarkullimi i gjakut të stimulohet dhe skalpi te jete i shëndetshëm dhe i pastër. Trajtimi ndihmon për të hidratuar në mënyrë optimale flokët, ushqyer rrënjët dhe ndihmon në rikthimin e elasticitetit të flokëve. Pasi të provoni këtë trajtim 3 në 1, flokët tuaj do të jenë më të butë, më të shndritshëm dhe më të lehtë për tu stiluar. Ai kombinon përfitimet e një maskë dhe një trajtim intensiv për flokët e dëmtuar. Ai përmban panthenol, kafeinë, biotinë, taurinë, acid hialuronik dhe një përzgjedhje të përbërësve natyralë, veganë, si rozmarina.

PERDORIMI : Pas larjes me shampo, merrni një sasi të moderuar dhe përhapeni në mënyrë të barabartë në të gjithë flokët nga rrënja deri në fund. Prisni për 2-3 minuta derisa të saturohen plotësisht. Shpëlajeni tërësisht.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi