romand

Rom&nd GLASTING WATER GLOSS 0.METEOR TRACK

Lek 1,390

Lip gloss me me shkëlqim të rrezellites, por jo ngjitës, Rom & nd's Glasting Water Gloss ofron një formulë plumping të pasuruar me ekstrakt bajame të ëmbël për hidratim të shtuar. I mban buzet te buta dhe te plota per nje kohe te gjate.


Perfundimi: buze voluminoze me super shkelqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi