Glowyskinshop.com

Romand Han All Lash Serum 8ml

Lek 1,490

 

Një serum ujor qerpikësh, ushqen dhe zgjat qerpikët tuaj dhe I ndihmon ata të jenë më të shëndetshëm. Përmban Acetil Tetrapeptide-3 e cila promovon rritjen e qerpikut.Proteinat e hidrolizuara I bejnë kutikulat e buta dhe të shëndetshme. Mund të vendoset dhe në vetull.  Aplikojeni para se të flini.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi