Glowy Skin Albania

Romand GLASTING WATER TINT 14. MAUVE MOON

Lek 1,590

Romand vjen me nje formule inovative qe kombinon ngjyren joshese dhe hidratimin qe zgjat ne nje produkt te vetem. Inspiruar nga qielli dhe hena ky  tint buzesh ofron nje pigment vibrant qe nuk hiqet lehte. 

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi