Glowy Skin Albania

Romand glasting melting balm 10 Nu beige

Lek 1,390

 ROM&ND Glasting Melting Balm është një balm buzësh vegan qe u jep buzëve shkëlqim shpërthyes në një film elastik uji, i përsosur për një pamje natyrale dhe të përditshme. Ky balsam përmban vajra me bazë bimore si vaji i farës së Jojobës dhe vaji i bajames së ëmbël për të hidratuar thellësisht buzët e thata. Ofron një shkëlqim transparent dhe i ben buzet te duken me te plota dhe mishtore.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi