Glowy Skin Albania

Romand GLASTING COLOR GLOSS 02 NUTTY VAGUE

Lek 1,590
Romand Glasting Color Gloss ofron ngjyrë të butë për buzët me një përfundim shumë të ndritshëm. I pasuruar me vajra të rëndësishëm ushqyese dhe me viskozitet të lartë, ky lip-gloss i lehtë i mban buzët e hidratuara pa lënë ndjesi të ngjitshme. Kjo ngjyrë ka një nuancë të ngjashme me arrat dhe siguron një pamje natyrale, e përshtatshme për përdorim të përditshëm


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi