Glowyskinshop.com

Rom&nd Glasting Melting Balm 03 Sorbet Balm

Lek 1,390
ROM&ND Glasting Melting Balm është një balm buzësh vegan qe u jep buzëve shkëlqim shpërthyes në një film elastik uji, i përsosur për një pamje natyrale dhe të përditshme. Ky balsam përmban vajra me bazë bimore si vaji i farës së Jojobës dhe vaji i bajames së ëmbël për të hidratuar thellësisht buzët e thata. Ofron një shkëlqim transparent dhe i ben buzet te duken me te plota dhe mishtore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi