Glowyskinshop.com

Rom&nd Dewyful Water Tint 11 LILAC CREAM

Lek 1,590
Shtoni shkëlqim buzëve tuaja me nuancën e buzëve të romand's Dewyful Water Tint nga Milk Grocery Edition. Formulimi i përzier dhe shumë i pigmentuar ofron ngjyrë të qëndrueshme në buzë. Është gjithashtu i mbushur me përbërës që ruajnë lagështinë si ekstraktet e livandës, trumzës dhe rozmarinës në mënyrë që buzet të qëndrojnë te buta dhe te hidratuara gjatë gjithë ditës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi