Glowyskinshop.com

Rom&nd Blur Fudge Tint 12 Warming up

Lek 1,590
E lëmuar si gjalpi, nuanca e buzëve fudge-y përzihet mirë në buzë për një përfundim mat dhe të graduar. Ai përmban vaj të farës së makadamisë dhe vitaminë E për të hidratuar buzët.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi