Glowyskinshop.com

I dew care ROLL WITH TEA TREE ROLL-ON FACE OIL

Lek 1,290

Një përzierje e përsosur e vajit të gjetheve të pemës së çajit që përthithet shpejt, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët, të lëmuar dhe rrezatuese.

PËRFITIMET:

Qetëson lëkurën e irrituar
Hidraton lëkurën
Pastron dhe kontrollon shpërthimet akneike me acid salicilik

PËRBËRËSIT KRYESOR:
Vaji i gjetheve të pemës së çajit: Ndihmon në pastrimin dhe freskimin e lëkurës
Acidi salicilik: Eksfolon lëkurën
Vaji i farës së mollës (Pyrus Malus (Mollë) i farës): I pasur me antioksidantë për të ndihmuar në zbutjen dhe rikthimin e shkëlqimit të lëkurës
Vaji i Kamellisë (Vaji i Farës Camellia Japonica): Hidraton dhe qetëson lëkurën

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi