Glowy Skin Albania

Rohto Mentholatum - Water Lip Color Balm SPF 20 PA++ Peach Gold

Lek 1,190

Balmi i buzëve me bazë ujore nga Rohto Mentholatum me SPF 20 PA ++ ofron hidratim të buzëve, duke luftuar tharjen dhe carjen e tyre. Pigmenti i jep buzëve nje ngjyrë të këndshme dhe natyrale. I formuluar me 4 agjentë hidratues: acidi hialuronik, aloe vera, kolagjen dhe ekstrakt mjalti. Produkti nuk përmban fragrancë. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi